Warsztaty reporterskie 2014

Dodano: 2014-02-21 13:39

Od 17 do 21 lutego 2014r. w w naszej placówce odbywały się warsztaty reporterskie w ramach projektu "Szkoła na 6" finansowanego ze śrdków Unii Europejskiej. Tegoroczne warsztaty odbywały się pod hasłem "Szkoła w oczach uczniów". Zadaniem uczestników było nakręcenie reportażu pokazującego, w jaki sposób szkoła jest odbierana przez głównych zainteresowanychch - czyli przez uczniów. Żeby przygotować reportaż - trzeba było się trochę natrudzić. Najpierw przeprowadzenie ankiety pt.: "Szkoła w oczach uczniów". Następnie - przygotowanie materiału fotograficznego i filmowego. Kolejnym krokiem były nagrania w studio TV Głubczyce - wraz z właścicielem telewizji - p. Marianem Pospiszelem. Na koniec został czasochłonny montaż reportażu. Już niedługo na stronie internetowej naszej placówki można będzie go oglądać.  Tymczasem zapraszamy do galerii - można tam  obejrzeć zdjęcia z wartsztatów. /Alicja Rogala - prowadząca warsztaty/