Dzień Edukacji Narodowej 2020r.

Dodano: 2020-10-15 18:52

Redakcja gazetki szkolnej „SZkolniK” pragnie złożyć wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w 2020 roku. To dzięki Wam drodzy Państwo możemy każdego dnia zdobywać cenną wiedzę, która przyda nam się na kolejne lata i miło spędzać czas. Dziękujemy za trud i poświęcenie. Życzymy również siły i wytrwałości w tym trudnym czasie oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu. Z tej okazji dedykujemy Wam ułożony wspólnie wiersz.

 

„Dla Nauczycieli”

 

Drogi nauczycielu, pamiętaj

Nie jesteś jednym spośród wielu…

Z okazji Twojego święta

Chcemy, by buzia Twa była uśmiechnięta.

Świetnie wykonujesz swoje zadanie, a my doceniamy Twoje staranie.

Choć czasem dużo dokazujemy,

To wiedz, że… za pracę Twą dziękujemy i wdzięczność czujemy!

 

Covid zmienił życia bieg,

a my mimo wszystko wracamy do szkoły w ten piękny dzień.

Bardzo się cieszymy, że Ciebie w realu mamy,

 A na ustach naszych są banany J

 

Gdy znowu nadejdzie trudny zamkniecia czas,

To w każdej chwili pamiętaj, że masz nas!!!

 

Redakcja: W. Mamczur , K. Kozakiewicz, J. Szuszkowska, N. Szuszkowska