Digital Youth Forum 2020 online, 11 grudnia

Dodano: 2020-12-10 09:18

W w/w imprezie bierze udział klasa 8 naszej szkoły.

 

DYF to impreza dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1-3 szkół ponadpodstawowych. Poświęcona jest edukacji w zakresie bezpiecznego, kreatywnego i pozytywnego korzystania z Internetu i nowych technologii. Wydarzenie prowadzone jest online w ramach zdalnej edukacji.

 

Jak wyglądają zajęcia DYF 2020?
Zajęcia są  dostępne dzięki transmisji online na stronie www.digitalyouth.pl. Program wydarzenia zakłada transmisję wystąpień, przerwy na krótkie dyskusje na forum klasy, udział w konkursach online (przy wykorzystaniu własnych smartfonów) oraz wypoczynek i posiłek. W przypadku zdalnych lekcji uczniowie oglądają transmisję z wydarzenia na stronie www.digitalyouth.pl  Z nauczycielem i klasą kontaktują się na platformie edukacyjnej, z której klasa korzysta na co dzień.