Rajd Świętego Jerzego 2018

Dodano: 2018-04-22 19:11

W piątek 20 kwietnia braliśmy udział w Rajdzie Św. Jerzego, którego byliśmy współorganizatorami razem z Komendą Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Głubczycach. Rajd odbywał się na trasie Głubczyce - Gołuszowice. Wyruszyliśmy ze szkoły podstawowej nr 1 w Głubczycach a spotkaliśmy się w szkole w Gołuszowicach.
Zaliczaliśmy  punkty kontrolne i zdobywaliśmy punkty za wykonane zadanie.Pogoda nam dopisała,było ciepło i przyjemnie.Wszyscy dzielnie się spisali. W rajdzie uczestniczyły 2 klasy z naszej szkoły - klasa 3 i 5.
Na koniec wszyscy uczestnicy rajdu z powiatu głubczyckiego spotkali się  na terenie naszej szkoły, gdzie odbyło się krótkie nabożeństwo, które prowadził nasz ksiądz proboszcz Wojciech Modelski. Następnie był grill z pieczonymi kiełbaskami. W dobrych humorach zakończyliśmy rajd.
Do zobaczenia za rok:)